MeklētPreču grupas


Apmaksa

Visas preču cenas norādītas EUR ar PVN

Par izdarītajiem pasūtījumiem varat norēķināties sekojošos veidos:

 • Fiziska persona – bankas pārskaitījums: Jūs maksājiet ar bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemat rēķinu, pēc kura apmaksas notiek preces piegāde. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemat preču pavadzīmi.

 • Fiziska persona - skaidra nauda: Jūs varat norēķināties ar skaidru naudu mūsu vairumtirdzniecības veikalā Krustpils ielā 6, Rīgā.

 • Fiziska persona - norēķini ar bankas karti: Jūs varat norēķināties ar jebkuras bankas karti mūsu vairumtirdzniecības veikalā Krustpils ielā 6, Rīgā.

 • Juridiska persona - bankas pārskaitījums: Preci jūs pērkiet uz uzņēmumu. Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemat rēķinu, tiklīdz kā tas tiek apmaksāts, notiek preces piegāde. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemat rēķina oriģinālu un preču pavadzīmi.

 

 • Apmaksa ar banaks karti VISA vai MasterCard

  Izvēloties šo apmaksas veidu, varēsiet apmaksāt pasūtījumu uzreiz ar karti, lai to izdarītu, nepieciešams:

  - noformēt pasūtījumu;

  - piekrist lietošanas noteikumiem;

  - kad Jūs nonāksiet līdz maksāšanas solim, nepieciešams aizpildīt visus laukus, kur jānorādā savas kartes datus. Karšu datu un maksājumu apstrādi veic LatCard. Vairāk informācijas par šo vari atrast šeit: www.latcard.lv

  -ja maksājums būs noticis, tad parādīsies attiecīgais uzraksts un e-pastu tiks izsūtīts paziņojums par pasūtījuma saņemšanu.
 

EUR / LVL


Ieteikumi

10 ieteikumi, kā izvēlēties pareizu eļļu

Grozs

Jūsu grozs pagaidām ir tukšs.